شرکت نرم افزاری رایان پرسیس - ارائه‌دهنده‌ی سیستم های جامع مالی اداری و بازرگانی - اجرای برنامه های سفارش مشتری

نرم افزار انبار داری - نرم افزار مدیریت پرسنل - نرم افزار مدیریت کافی شاپ - نرم افزار تعمیر و نگهداری ماشین آلات نرم افزار مدیریت مراکز سالمندان - نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی -

رایان پرسیس در یک نگاه

رایان پرسیس با هدف ایجاد بستری مناسب در زمینه ارائه راهکارهای یکپـارچه فناوری اطلاعـات تأسیس گردید. این شرکت با بهـره‌گيري از تجـارب ارزشمند متخصصين و كارشناسـان مجرب و تلفيق آن با دانش روز سـعي نمـوده است راهكارهـاي جامـع و موثري را همراه با بالاتـرين كيفيت و پشتيبانـي مناسب به مشتريـان خود عرضـه نمايـد و كسب رضايت او را غايت اهداف سازمان مي‌داند.

برخی شرکت‌ها با قوانین و یا سلسله مراتب خاصی اداره می‌شوند، اما رایان پرسیس ، با ارزش‌ها پیش می‌رود. ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثربخش که سعی داریم آن‌ها را با کارمندان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. این ارزش‌ها در تمام ارتباطات متقابل‌مان هدایتگر ماست.

اهداف و چشم انداز ها

نوآوری ، کیفیت خدمات ، شناخت دقیق نیاز های مشتریان و پایبندی به محصولات از ارزش ها و اهداف رایان پرسیس می باشد. از دیگر اهداف رایان پرسیس کسب بالاترین رتبه در پاسخگوئی به نیازهای نرم افزاری بازار در بخش های اداری ، مالی و بازرگانی برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ و همچنین ادارات و ارگان های دولتی می باشد. گسترش و توسعه حوزه جغرافیائی بازار محصولات از دیگر اهداف شرکت رایان پرسیس می باشد.

فعالیت‌های اصلی رایان پرسیس

  • ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری بر اساس فرایندهای عملیاتی سازمان‌های متوسط و بزرگ درصنایع متفاوت
  • ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری برای کسب وکارهای کوچک
  • ارائه‌ راهکارهای خاص فناوری اطلاعات برای سازمان‌ها و نهادهای دولتی
  • ارائه خدمات مهندسی شبکه‌های پیشرفته و امنیت اطلاعات
  • طراحی و پیاده سازی سیستم های سفارش مشتری
  • طراحی و تولید بسته های نرم افزاری آماده