شرکت نرم افزاری رایان پرسیس - ارائه‌دهنده‌ی سیستم های جامع مالی اداری و بازرگانی - اجرای برنامه های سفارش مشتری

نرم افزار انبار داری - نرم افزار مدیریت پرسنل - نرم افزار مدیریت کافی شاپ - نرم افزار تعمیر و نگهداری ماشین آلات نرم افزار مدیریت مراکز سالمندان - نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی -

نرم افزار رایگان رایان پرسیس
خرید آنلاین رایان پرسیس
مشاوره رایگان رایان پرسیس

طراحی سایت و پرتال

امروزه شاهد الکترونیکی شدن تمامی عناصر در دنیای وب با رشد چشمگیری می باشیم ، از این رو داشتن یک وب سایت خوب و کارآمد برای هر شخص یا شرکت (چه کوچک و چه بزرگ) یک ضرورت به حساب می آید تا بتواند در عرصه تجارت الکترونیک به موفقیت های روز افزونی درست پیدا کند.

با داشتن یک وب سایت می توانید کالا و برند خود را در دنیای وب معرفی نمائید که تاثیر بسزایی در شناساندن نام شما به جامعه در در سطح جهانی دارد یک وب سایت کارآمد باید عاری از هرگنه عیب و نقصی باشد تا بتواند در موتور های جستجو به جایگاهی عالی برسد.

خدمات ارائه شده در زمینه طراحی وب سایت

 • مشاوره ، تحلیل و طراحی سایت های شخصی و دولتی
 • طراحی و توسعه نرم افزار های پیشرفته تحت وب
 • تحلیل ، طراحی و پیاده سازی انواع سیستم های اتوماسیون اداری تحت وب
 • افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت و ارائه راهکارهای بازاریابی اینترنتی

قابلیت سایت ها و پرتال های طراحی شده

 • کلیه سایت ها و پرتال ها توسعه پذیر و قابل تغییر می باشند.
 • طراحی گرافیکی و قالب سایت بصورت اختصاصی
 • بدون محدودیت در ایجاد منو ها و صفحات
 • بهینه سازی شده برای موتوهای جستجو
 • پشتیبانی از تمامی مرورگرها
 • سیستم عضویت پیشرفته
 • مدیریت کاربران ، وجود نقش های امنیتی و تعیین سطوح دسترسی

تمامی سایت های طراحی شده توسط گروه طراحی سایت رایان پرسیس از سطح گرافیکی بالایی برخوردار می باشد و کلیه موارد امنیتی و استاندارهای جهانی وب رعایت می شود. گروه طراحی سایت رایان پرسیس با استفاده از تحلیل ، بهینه سازی کلمات کلیدی و آخرین تکنیک های روز طراحی وب سایت شما را با نازل ترین قیمت ، حداقل زمان ممکن و بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهد.

گروه طراحی سایت رایان پرسیس وب سایت شخصی و یا شرکتی شما را بر اساس استاندارد های روز و جهانی بهینه سازی می نماید. اگر می خواهید بازدید و رتبه سایت شما افزایش پیدا کند می بایست سایت خود را با استانداردهای جهانی بروز نمائید که علاوه بر افزایش بازدید و بالا رفتن رتبه سایت، بر افزایش تعداد مشتریان شما تاثیر مستقیم می گذارد.

در واقع بهینه سازی وب سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، زیرا :

* درصد بسیار بالایی از بازدید سایت شما از طریق موتورهای جستجو انجام می گیرد ، پس بهتر است شما لینک اول صفحه جستجو را به خود اختصاص دهید چون اکثر کاربران نتیجه را فقط در صفحه اول دنبال می کنند.

* در جامعه کنونی تعداد افرادی که از اینترنت محصول مورد نظر خود را پیدا و خریداری می کنند روز به روز در حال افزایش می باشد.

* هزینه های تبلیغات اینترنتی بسیار ارزان قیمت تر از تبلیغات محیطی و روزنامه ای می باشد و علاوه بر این ها تبلیغات اینترنتی بسیار ماندگارتر نیز می باشد.

* هدف از بهینه سازی سایت ها قرارگرفتن در رتبه های اول جستجو می باشد، زمانی که در صفحات اول جستجو قرار بگیرید تعداد زیادی از افراد وارد سایت شما می شوند.