شرکت نرم افزاری رایان پرسیس - ارائه‌دهنده‌ی سیستم های جامع مالی اداری و بازرگانی - اجرای برنامه های سفارش مشتری

نرم افزار انبار داری - نرم افزار مدیریت پرسنل - نرم افزار مدیریت کافی شاپ - نرم افزار تعمیر و نگهداری ماشین آلات نرم افزار مدیریت مراکز سالمندان - نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی -

نرم افزار رایگان رایان پرسیس
خرید آنلاین رایان پرسیس
مشاوره رایگان رایان پرسیس

مرکز دانلود

نرم افزار پشتیبانی از راه دور AnyDesk

نرم افزار پشتیبانی از راه دور AnyDesk ابزاری قدرتمند در زمینه کنترل از راه دور انواع کامپیوتر ها می باشد این نرم افزارمناسب برای به اشتراک گذاری دسکتاپ است.

دانلود

نرم افزار پشتیبانی از راه دور Supremo

نرم افزار پشتیبانی از راه دور Supremo ابزاری قدرتمند در زمینه کنترل از راه دور انواع کامپیوتر ها می باشد این نرم افزارمناسب برای به اشتراک گذاری دسکتاپ است.

دانلود

نرم افزار نمایش فایلهای PDF

با استفاده از این برنامه می توانید فایلهای PDF را باز کرده و آنها را مشاهده نمائید. این نسخه از برنامه در تمام ویندوزها نصب می شود و رایگان است.

دانلود

نرم افزار فشرده سازی فایل ها | WinRar

برای فشرده سازی فایل ها بهتر است از این نرم افزار استفاده نمائید، این برنامه با حجم پایین بهترین گزینه برای استفاده به عنوان برنامه فشرده سازی در ویندوز می باشد.

دانلود

دانلود فونت های فارسی

فونت های مورد نیاز برنامه های رادیکال در این بخش برای دانلود قرار داده شده است برای بهتر اجرا شده برنامه ها لطفا فونت ها را دانلود و نصب نمائید.

دانلود

راهنمای فارسی سازی ویندوز

نحوه فارسی سازی کلیه ویندوزها در این بخش به طور کامل توضیح داده شده است فایل را دانلود نموده و طبق تصاویر تنظیمات ویندوز را فارسی نمائید.

دانلود