شرکت نرم افزاری رایان پرسیس - ارائه‌دهنده‌ی سیستم های جامع مالی اداری و بازرگانی - اجرای برنامه های سفارش مشتری

نرم افزار انبار داری - نرم افزار مدیریت پرسنل - نرم افزار مدیریت کافی شاپ - نرم افزار تعمیر و نگهداری ماشین آلات نرم افزار مدیریت مراکز سالمندان - نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی -

نرم افزار رایگان رایان پرسیس
خرید آنلاین رایان پرسیس
مشاوره رایگان رایان پرسیس

اخبار و رویدادها

رزرو آنلاین هتل در سراسر ایران را با ایران اقامت آنلاین تجربه کنید

 • مرداد 1397

پروژه مشاوره طراحی و پیاده سازی سیستم رزرواسیون آنلاین هتل و مکان های اقامتی توسط واحد تولید شرکت با موفقیت انجام گردید و در سرور ایران اقامت آنلاین نصب و راه اندازی گردید. این سیستم از 2 بخش کنترل پنل مدیریتی و وب سایت تشکیل شده است. همچنین در راستای ارایه تخفیفات ویژه مشتریان رایان پرسیس به اطلاع میرسانیم ، از تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ میتوانید رزرو آنلاین هتل در سراسر ایران را تا ۷۰% تخفیف + ۱۵۰٫۰۰۰ ریال تخفیف نقدی با استفاده از کد تخفیف RP2XT18 در ایران اقامت آنلاین تجربه کنید.

کد تخفیف : RP2XT18

وب سایت ایران اقامت آنلاین

نصب و راه اندازی سامانه فروش تمبر رادیکال در اداره کل دادگستری استان البرز

 • اسفند 1396

جلسه معرفی و آموزش سیستم جامع فروش تمبر رادیکال با حضور معاونت محترم مالی اداری استان البرز و مسئولین محترم واحد فروش تمبر ، مالی و اداری از تاریخ 17 اسفند ماه الی 20 اسفندماه در محل اداره کل دادگستری استان البرز برگزار گردید. در این جلسه ، مدیر عامل رایان پرسیس ، به اهمیت و نقش فناوری اطلاعات در عصر حاضر و تغییر نگرش و انتظار ذینفعان از ادارات دولتی و تسریع در پاسخگویی به ارباب رجوع ، به امکانات و ماژول های موجود در سامانه فروش تمبر رادیکال و چگونگی پوشش فرایند مدیریت فروش تمبر ادارات اشاره کرد. در ضمن آموزشهای لازم، نحوه نصب و راه اندازی و ورود اطلاعات در سیستم ذکر شده توسط نمایندگان رایان پرسیس به حاضرین توضیح داده شد. شایان ذکر است این جلسه با نشست پرسش و پاسخ حاضرین به پایان رسید.

نصب و راه اندازی سیستم جامع سپرده و صدور چک رادیکال در اداره کل دادگستری استان خراسان شمالی

 • بهمن 1396

جلسه معرفی و آموزش سیستم جامع سپرده و صدور چک رادیکال با حضور ریاست محترم سپرده استان خراسان شمالی و مسئولین محترم مالی و اداری استان و حوزه های قضایی در بهمن ماه 1396 در محل اداره کل دادگستری استان خراسان شمالی برگزار گردید.
در این جلسه ، مدیر عامل رایان پرسیس ، به اهمیت و نقش فناوری اطلاعات در عصر حاضر و تغییر نگرش و انتظار ذینفعان از ادارات دولتی و تسریع در پاسخگویی به ارباب رجوع ، به امکانات و ماژول های موجود در سامانه جامع سپرده و صدور چک رادیکال و چگونگی پوشش فرایند مدیریت سپرده ادارات اشاره کرد. در ضمن آموزشهای لازم، نحوه نصب و راه اندازی و ورود اطلاعات در سیستم ذکر شده توسط نمایندگان رایان پرسیس به حاضرین توضیح داده شد. شایان ذکر است این جلسه با نشست پرسش و پاسخ حاضرین به پایان رسید.
نصب و راه اندازی سیستم جامع سپرده و صدور چک رادیکال در اداره کل دادگستری استان گیلان

 • آذر 1396

جلسه معرفی و آموزش سیستم جامع سپرده و صدور چک رادیکال با حضور معاونت محترم مالی اداری، ریاست محترم سپرده استان گیلان و مسئولین محترم واحد سپرده ، مالی ، اداری و انفورماتیک استان و حوزه های قضایی در آذرماه 1396 در محل اداره کل دادگستری استان گیلان برگزار گردید
در این جلسه ، مدیر عامل رایان پرسیس ، به اهمیت و نقش فناوری اطلاعات در عصر حاضر و تغییر نگرش و انتظار ذینفعان از ادارات دولتی و تسریع در پاسخگویی به ارباب رجوع ، به امکانات و ماژول های موجود در سیستم سپرده رادیکال و چگونگی پوشش فرایند مدیریت حساب های تمرکز و ردوجو سپرده ادارات دادگستری اشاره کرد. در ضمن آموزشهای لازم، نحوه نصب و راه اندازی و ورود اطلاعات در سیستم ذکر شده توسط نمایندگان رایان پرسیس به حاضرین توضیح داده شد. شایان ذکر است این جلسه با نشست پرسش و پاسخ حاضرین به پایان رسید.

نصب و راه اندازی سیستم جامع سپرده و صدور چک رادیکال در اداره کل دادگستری استان ایلام

 • آبان 1396

جلسه معرفی و آموزش سیستم جامع سپرده رادیکال با حضور معاونت محترم مالی اداری ، ریاست محترم سپرده و مسئولین محترم واحدهای سپرده ، مالی و اداری استان و حوزه های قضایی در آبان ماه در محل اداره کل دادگستری استان ایلام برگزار گردید.
در این جلسه ، نماینده شرکت رایان پرسیس ، به اهمیت و نقش فناوری اطلاعات در عصر حاضر و تغییر نگرش و انتظار ذینفعان از سازمان ها و تسریع در پاسخگویی به درخواست ها مرتبط با سپرده ، به امکانات و ماژول های موجود در سیستم سپرده رادیکال اشاره کرد. در ضمن آموزشهای لازم، نحوه نصب و راه اندازی و ورود اطلاعات در سیستم ذکر شده توسط نمایندگان رایان پرسیس به حاضرین توضیح داده شد. شایان ذکر است این جلسه با نشست پرسش و پاسخ حاضرین به پایان رسید

طراحی اجرا و پیاده سازی سیستم واسط صدور شناسنامه ثبت احوال خراسان رضوی

 • مرداد 1396

نصب و راه اندازی سیستم واسط صدور شناسنامه بزرگسال رادیکال در اداره کل ثبت احوال خراسان رضوی در مرداد ماه 1396 انجام گردید.

نصب و راه اندازی سیستم انبارداری تحت وب رادیکال در مجتمع گاز پارس جنوبی

 • تیر 1396

جلسه معرفی و آموزش سیستم انبارداری تحت وب رادیکال با حضور مسئولین محترم واحد های فناوری اطلاعات ، مالی و اداری در تیرماه در محل مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار گردید.
در این جلسه ، مدیر فروش رایان پرسیس ، به اهمیت و نقش فناوری اطلاعات در عصر حاضر و تغییر نگرش و انتظار ذینفعان از سازمان ها و تسریع در پاسخگویی به درخواست ها مرتبط با انبار ، به امکانات و ماژول های موجود در سیستم انبارداری رادیکال اشاره کرد. در ضمن آموزشهای لازم، نحوه نصب و راه اندازی و ورود اطلاعات در سیستم ذکر شده توسط نمایندگان رایان پرسیس به حاضرین توضیح داده شد. شایان ذکر است این جلسه با نشست پرسش و پاسخ حاضرین به پایان رسید.

تغییر ساعت کاری شرکت از ۱۵ فروردین 1396

 • 15 فروردین ماه 1396

به اطلاع مشتریان و کاربران گرامی میرسانیم ، از تاریخ ۱۳۹6/۰1/15 ساعت کاری رایان پرسیس به شرح زیر خواهد بود : :


شنبه تا چهارشنبه :‌8 الی 15
پنج شنبه ها :‌8 الی 13

انتقال دفتر رایان پرسیس به مکان جدید و تغییر شماره های تماس

 • 1 مهرماه 1395

به اطلاع مشتریان و کاربران گرامی میرسانیم ، از تاریخ ۱۳۹5/۰۷/۰۱ رایان پرسیس به آدرس جدید :
مشهد ، بلوار استقلال ، بین چهارراه میلاد و استقلال 4 ، پلاک 36 ، طبقه سوم واحد 8 منتقل شد.


شماره های تماس » 05136083560 و ۰۵۱۳۸۶۹۷۹۴۰ و ۰۹۱۵۲۴۵۱۵۴۱ و ۰۹۱۵۲۴۵۴۸۴۷

ساعت کاری داده پردازی رایان پرسیس در ایام نوروز

 • 21 اسفند 94

با عرض تبریک سال نو به اطلاع می رسانیم ، تقویم کاری شرکت رایان پرسیس در ایام نوروز سال 1395 (1 الی 13 فروردین ماه) به شرح ذیل خواهد بود :

مرکز فروش و خدمات :
1 الی 5 فروردین ماه تعطیل
7 الی 11 فروردین ماه ساعت 9:00 الی 14:00

فروشگاه اینترنتی:
کلیه سفارشاتی که دارای قفل نرم افزاری میباشند درصورتیکه اینترنتی خریداری و مبلغ آن پرداخت گردد بلافاصله پس از پرداخت میتوانید از پرتال مشتریان دانلود و نصب نمایید. همچنین کلیه سفارشاتی که دارای قفل سخت افزاری میباشند و در تعطیلات ثبت شده است در تاریخ 7 فروردین ماه ارسال خواهند گردید در نظر داشته باشید ارسال مرسولات پستی وابسته به خدمت رسانی اداره پست خواهد بود.

پرتال مشتریان :
کلیه درخواست های پشتیبانی که در تعطیلات ثبت گردند حداکثر تا 24 ساعت بعد پاسخ داده خواهند شد . همچنین در راستای مشتری مداری با اضافه شدن امکان جدید به پرتال مشتریان ، خرید کد فعالسازی اضافه و تمدید پشتیبانی از تاریخ 1394/12/20 بصورت آنلاین صورت خواهد پذیرفت و مشتریان گرامی میتوانند بلافاصله پس از پرداخت وجه کد فعالسازی خود را دریافت و یا پس از پرداخت وجه پشتیبانی به فایل های نصبی ، بروزرسانی و راهنما دسترسی داشته باشند.

اضافه شدن امکانات جدید به پرتال مشتریان

 • 20 اسفند 94

در راستای مشتری مداری با اضافه شدن امکان جدید به پرتال مشتریان ، خرید کد فعالسازی اضافه و تمدید پشتیبانی از تاریخ 1394/12/20 بصورت آنلاین صورت خواهد پذیرفت و مشتریان گرامی میتوانند بلافاصله پس از پرداخت وجه کد فعالسازی خود را دریافت و یا پس از پرداخت وجه پشتیبانی به فایل های نصبی ، بروزرسانی و راهنما دسترسی داشته باشند.

برای ورود به پرتال مشتریان رایان پرسیس کلیک نمائید

فروش ویژه به مناسبت شب یلدا

 • 22 آذرماه 1394

شرکت داده پردازی رایان پرسیس ارائه دهنده محصولات نرم افزاری با نام های تجاری آرا و رادیکال به مناسبت فرا رسیدن شب زیبا و بلند یلدا طرح فروش ویژه برای پکیج های نرم افزاری و تحت وب در نظر گرفته است.
تاريخ اين جشنواره از 22 آذرماه ماه الي 4 دی ماه 1394 مي باشد .

برای اطلاع از تخفیف های نرم افزار ها به ادامه مطلب مراجعه نمائید.

ادامه مطالب

به کانال رسمی داده پردازی رایان پرسیس در تلگرام بپیوندید

 • 6 مهرماه 1394

شرکت داده پردازی رایان پرسیس به منظور سهولت در ارتباط با مشتریان عزیز اقدام به ساخت کانال رسمی در تلگرام کرده است. در این کانال از جشنواره های فروش ، تخفیفات ویژه شرکت ، جدیدترین اخبار فناوری اطلاعات ، حسابداری و مدیریت مطلع گردید و با داده پردازی رایان پرسیس همراه باشید.

اگر از پیام رسان تلگرام استفاده می‌کنید هم اکنون شما عزیزان میتوانید با پیوستن به این کانال در تلگرام از طریق لینک زیر از جدیدترین اخبار و پیشنهاد های ویژه مربوط به شرکت مطلع شوید.

telegram.me/rayanpersisco

انتقال دفتر رایان پرسیس (انفورماتیک آرا) به مکان جدید و تغییر شماره های تماس

 • 1 مهرماه 1394

به اطلاع مشتریان و کاربران گرامی میرسانیم ، از تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۰۱ رایان پرسیس (انفورماتیک آرا) به آدرس جدید : مشهد ، بلوار سجاد ، چهار راه خیام ، مجتمع کامپیوتر رضا ،طبقه ۵ ، واحد ۵۰۲ منتقل شد.
شماره های تماس » ۰۵۱۳۷۶۷۷۱۸۰ و ۰۵۱۳۷۶۷۷۱۷۹ و ۰۵۱۳۷۶۷۷۱۵۲ و ۰۵۱۳۸۶۹۷۹۴۰ و ۰۹۱۵۲۴۵۱۵۴۱ و ۰۹۱۵۲۴۵۴۸۴۷
در ضمن از این تاریخ با توجه به گسترش فعالیت های این شرکت طراحی ، اجرا و پشتیبانی نرم افزار ها و سیستم های انفورماتیک آرا و همچنین فعالیت های جدید تحت نام داده پردازی رایان پرسی داده پردازی رایان پرسیس ارائه خواهد گردید .

راه اندازی سیستم سپرده و صدور چک رادیکال و سامانه فروش تمبر در اداره دادگستری کل استان یزد

 • 25 مرداد 1394

جلسه معرفی و آموزش سیستم جامع سپرده و صدور چک رادیکال و همجنین سامانه فروش تمبر رادیکال با حضور مدیر محترم سپرده و فروش تمبر استان یزد و مسئولین محترم واحد های سپرده و فروش تمبر ، مالی و اداری از تاریخ 21 تیر ماه الی 25 تیرماه در محل اداره دادگستری کل استان یزد برگزار گردید.
در این جلسه ، مدیر فروش رایان پرسیس ، به اهمیت و نقش فناوری اطلاعات در عصر حاضر و تغییر نگرش و انتظار ذینفعان از ادارات دولتی و تسریع در پاسخگویی به ارباب رجوع ، به امکانات و ماژول های موجود در سیستم سپرده رادیکال و سامانه فروش تمبر رادیکال و چگونگی پوشش فرایند مدیریت سپرده و فروش تمبر ادارات اشاره کرد. در ضمن آموزشهای لازم، نحوه نصب و راه اندازی و ورود اطلاعات در سیستم ذکر شده توسط نمایندگان رایان پرسیس به حاضرین توضیح داده شد. شایان ذکر است این جلسه با نشست پرسش و پاسخ حاضرین به پایان رسید.

راه اندازی سامانه فروش تمبر در اداره دادگستری کل استان فارس

 • 24 فروردین 1394

جلسه معرفی و آموزش سامانه فروش تمبر رادیکال با حضور مدیر محترم فروش تمبر استان فارس و مسئولین محترم واحد های فروش تمبر ، مالی و اداری در تاریخ 1394/01/24 در محل اداره دادگستری کل استان فارس برگزار گردید.

استخدام نیروی پشتیبان نرم افزار های مالی و اداری

 • 15 شهریور 1393

رایان پرسیس برای پشتیبانی نرم افزار های مالی و اداری خود نیازمند یک نفر (خانم) با روابط عمومی بالا و آشنا به امور پشتیبانی نرم افزار می باشد.

شرح شغل و مسئولیت‌‌ها
یادگیری سریع موارد مورد نیاز برای امور پشتیبانی و توانایی در پاسخ دادن و حل مشکلات نرم افزاری مشتریان رایان پرسیس .

تغییر آدرس و شماره تلفن های رایان پرسیس

 • 15 شهریور 1393

به اطلاع مشتریان و کاربران گرامی میرسانیم ، از تاریخ 1393/06/15 رایان پرسیس به آدرس جدید :
مشهد ، خیابان صیاد شیرازی ، نبش صیاد شیرازی 4 ،طبقه 5 ، واحد 14 منتقل شد.

شماره های تماس » 09152451541

خرید اینترنتی محصولات رادیکال

 • 10 خرداد 1393

به اطلاع مشتریان و کاربران گرامی رایان پرسیس میرسانیم ، از تاریخ 1393/03/10 قابلیت خرید آنلاین محصولات فراهم شده است . برای خرید اینترنتی کاربران میتوانند از صفحه پرداخت اینترنتی اقدام به پرداخت مبلغ مورد نظر خود نمایند .

همچنین برای خرید نرم افزار مورد نظر از صفحه مربوطه بر روی خرید اینترنتی کلیک نمایید.

فروش ویژه به مناسبت شب یلدا

 • 30 آذرماه 1393

شرکت رایان پرسیس به مناسبت شب یلدا فروش ویژه ای را برای کاربران نرم افزار ها در نظر گرفته است
تاريخ 1 دی ماه الی 10 دی ماه 92 می باشد
40 درصد تخفيف براي خريداران نرم افزار انبارداري
50 درصد تخفيف براي خريداران نرم افزار چاپ چک
همراه با خريد نسخه كامل نرم افزار انبارداري رادیکال (به مبلغ 50000 تومان) ، نرم افزار چاپ چك رادیکال بصورت رايگان هديه داده مي شود

نتایج قرعه کشی جشنواره پاییزه رایان پرسیس اعلام شد

 • 14 آبان ماه 1392

نتایج قرعه کشی جشنواره پاییزه رایان پرسیس اعلام شد.

داده پردازی رایان پرسیس در راستای مشتری مداری اقدام به برگزاری جشنواره پاییزه ویژه کاربران نرم افزار انبارداری رادیکال به شرح ذیل نموده است :

تاریخ جشنواره : 15 آبان ماه تا 30 آذر ماه سال 1392

فراخوان جذب نيرو

 • 1 تیر 1392

رایان پرسیس در جهت طرح توسعه سازمانی و تکمیل نیروی انسانی خود، از علاقه مندان واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید.
1) پشتیبان نرم افزار (خانم)
2) برنامه نویس دلفي
3) برنامه نویس وب
4) کارشناس تولید محتوا
5) کارشناس فروش و بازاریابی

تخفيف ويژه به مناسبت نيمه شعبان

 • 1 تیر 1392

ميلاد با سعادت منجي عالم بشريت حضرت حجه ابن الحسن العسگري (ع) بر هموطنان عزيز تهنيت باد

به مناسبت نيمه شعبان با خريد محصولات نرم افزاري رایان پرسیس و يا سفارش وب سايت از تخفيفات ويژه بهره مند شويد. توجه داشته باشيد كه اين تخفيفات فقط از تاريخ 92/04/01 الي 92/04/06 مي باشد


جشنواره فروش بهاره

 • 19 فروردین 1392

شرکت رایان پرسیس در راستاي مشتري مداري و استقبال از جشنواره فروش بهمن ماه ، اقدام به برگزاري جشنواره فروش بهاره با شرايط ويژه نموده است . براي اطلاعات از جزئيات اين جشنواره بر رو ي ادامه مطالب كليك نمائيد
نوروز باستاني مبارك

 • 28 اسفند 1391

در آستانه فرا رسیدن "عید نوروز باستانی" و طمطراق پیک بهاران و آغاز سال نو تبریک و تهنیت صمیمانه را تقدیم به دوستان و همكاران داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی ، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را آرزومندیم.

قرعه كشي ويژه كاربران نرم افزار انبارداري رادیکال

 • 23 بهمن 1391

داده پردازی رایان پرسیس ، در راستاي افزايش رضايت كاربران خود و ارائه خدمات نوين بين 1000 نفر كه نرم افزار انبارداري را دانلود و نصب نموده اند قرعه كشي خواهد كرد .

جشنواره فروش بهمن ماه سال 1391

 • 1 بهمن 1391

داده پردازی رایان پرسیس ، جشنواره فروش پکیج های نرم افزاری و تحت وب خود را از ابتدای بهمن ماه تا پانزدهم این ماه برگزار می کند.